Prečo si zvoliť Hammerite

 

Kov je pevný a výrazný materiál – obohacuje náš svet a naše domovy. Preto sme presvedčení, že potrebuje prvotriednu starostlivosť. Slovo “zanedbávanie” v našom slovníku neexistuje. V priebehu viacej než 25 rokov sme si dobre poradili so zložením, ktoré najlepšie chráni kovové povrchy – to je jeden z dôvodov, prečo spotrebitelia preferujú naše výrobky. Od zábradlí a radiátorov po záhradné brány a garážové brány, či už ide o ochranu celého povrchu, alebo len drobné opravy, preslávili sme sa perfektne odvedenou prácou – prvýkrát, vždy a ihneď.

Záujem o kov je našou prioritou, nie vašou. Keďže ste ochotní obetovať ochrane kovového povrchu čas, očakávate výmenou zaň dlhotrvajúcu istotu a pokoj duše. To vám môžeme ponúknuť. Vždy budeme, na základe testov, tá najlepšia značka. Vždy sa budeme snažiť, aby bola aplikácia pre vás čoraz jednoduchšia. Nikdy sa neprestaneme vyvíjať. A vy si nikdy nebudete musieť prestať užívať našu dokonalú ochranu kovových povrchov.

 

4 dôvody prečo si vybrať Hammerite:

 1. Chytré technológie a riešenia
  Sme známi vývinom nových a chytrých technológií a riešení pre jednoduchšiu a dlhotrvajúcu ochranu kovových povrchov. Neustále hľadáme nové a chytrejšie spôsoby, ako ochrániť kovy a zjednodušiť zákazníkom používanie našich produktov.
 2. Dokázateľne najlepší vo svojej triede
  Nezávislé testy dokazujú, že naše produkty chránia kovové plochy dlhšie a plochy pri ich použití vyzerajú lepšie, než je to pri produktoch našich konkurentov. Prostredníctvom komplexného globálneho testovacieho programu budeme aj naďalej dôsledne kontrolovať všetky naše produkty, aby sme zaistili, že budú vo svojej triede vždy najlepšie. Vytvárame meradlá kvality.
 3. Sústreďujeme sa na ochranu kovov
  Sme jediná značka na trhu, ktorá sa svojimi výrobkami zameriava iba na ochranu kovov a ich povrchov. Vďaka tomuto prístupu poskytujú naše produkty najdlhšie trvajúcu ochranu pred všetkými vonkajšími vplyvmi – od hrdze, cez fyzickú záťaž, až po poškodenie UV žiarením či dažďom.
 4. 50 rokov na čele
  Kategória ochranných náterov na kov vznikla naším pričinením a na jej čele sa držíme už 50 rokov. Sme značka, ktorá vyniká nad konkurenčnými produktmi. Vďaka našej histórii si môžeme dovoliť tvrdenie, že kov poznáme lepšie než ktokoľvek iný. To ale neznamená, že sme zaspali na vavrínoch – neustále pracujeme na rozšírení svojich znalostí.

 

Bojujte proti hrdzi s pomocou Hammerite

Hammerite chráni a obnovuje zašlú krásu kovových povrchov a jeho jedinečná receptúra poskytuje ochranu proti korózii až celých 8 rokov. Použitím špeciálnej alkydovej technológie a ochrany DUALTECH sú naše nátery formulované tak, aby na povrchu vytvorili nepriestupnú bariéru, ktorá odpudzuje vlhkosť a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu.

Farba Hammerite Priamo na hrdzu sa môže aplikovať priamo na hrdzu bez nutnosti použiť základnú alebo podkladovú farbu, a to vďaka svojim výnimočným vlastnostiam – skvelej priľnavosti k povrchu a optimalizovanej viskozite, ktoré zaisťujú, že silná vrstva aplikovanej farby zabráni prístupu kyslíka a vody k chránenému povrchu. Navyše skvele kryje a nesteká.

Hotovo za jediný deň

Unikátne zloženie farieb na kov zahrnuje najmodernejšiu technológiu, ktorá zaisťuje, že vrstva náteru sa rýchlo premení na tvrdú, nepriestupnú vrstvu, odolnú proti škrabancom a oderu. Druhú vrstvu môžete na tú prvú aplikovať už po 6 hodinách – vďaka tomu zvládnete váš projekt dokončiť v priebehu jediného dňa.