Najčastejšie otázky

Ako mám farbou Hammerite natrieť už natretý povrch?
Aplikujte malé testovacie množstvo farby Hammerite na natretý povrch a nechajte schnúť  jednu hodinu. Pokiaľ si všimnete akýchkoľvek nedostatkov či defektov natretého povrchu na mieste aplikácie, odstráňte pred aplikáciou farby Hammerite z požadovaného povrchu všetok starý náter vhodným odstraňovačom farieb. Farbu Hammerite potom aplikujte na čistý, starého náteru zbavený povrch.  
Ako mám farbu aplikovať na skorodovaný povrch?
Farba Hammerite Priamo na hrdzu má špeciálne zloženie, ktoré umožňuje jej aplikáciu priamo na skorodovaný povrch, a to s minimálnou prípravou takého povrchu. Jednoducho odstráňte z povrchu všetku uvoľňujúcu sa hrdzu použitím drôtenej kefy alebo hrubého brúsneho papiera a potom povrch očistite produktom Hammerite riedidlo a nechajte ho dôkladne uschnúť. Následne aplikujte na skorodovaný povrch farbu Hammerite - nie je potrebný žiadny základný ani podkladový náter.
Ako zabránim usadzovaniu alebo stekaniu farby po povrchu?
 Aplikujte niekoľko tenkých vrstiev. Pokiaľ natierate hladký vertikálny povrch, zbrúste ho brúsnym papierom horizontálnymi ťahmi.  
Ako zaistím jednoliatosť farby?
Pred použitím, a príležitostne aj počas aplikácie, farbu Hammerite dobre premiešajte.
Môžem farby Hammerite miešať s ostatnými farbami?
Farby Hammerite nie sú vhodné na miešanie so žiadnymi inými typmi farieb.
Môžem otvorenú farbu Hammerite znovu použiť?
Farby Hammerite sa môžu znovu používať  po prvom otvorení obalu podľa záručnej doby uvedenej na obale produktov. Pokiaľ si prajete nepoužitú farbu uskladniť, uzatvorte starostlivo obal originálnym viečkom a plechovku uložte na suché a dobre vetrané miesto mimo zdrojov tepla.

Kontakt

Neviete si rady a potrebujete pomôcť? Ak ste nenašli to čo hľadáte, zavolajte nám alebo napíšte, radi Vám pomôžeme. Kontaktujte nás