Priamo na neželezné kovy

Farba Hammerite  Priamo na neželezné kovy  je špeciálne vyvinutý náter, ktorý slúži na aplikáciu na nehrdzavejúce kovové povrchy, ako je napríklad hliník, meď a pozinkované povrchy. Výhodou tejto farby je aplikácia priamo na čerstvý pozink!

Vonkajšie lucerny a osvetlenia
Existuje množstvo predmetov, ktorým vďaka farbe Hammerite  Priamo na neželezné kovy  vdýchnete nový život. Jedným z takých príkladov sú aj vonkajšie lucerny a osvetlenie. Vplyvom počasia a ďalších faktorov už možno vyzerajú staro a opotrebovane, ale jediná vrstva náteru Hammerite z nich opäť urobí pýchu každého domu či záhrady.

Záhradné brány
Prvý dojem pri vjazde do záhrady vášho domu dozaista tvorí záhradná brána. Udržovať ju v perfektnom stave je preto veľmi dôležité. Použitím farby Hammerite  Priamo na neželezné kovy  zaručíte skvelý výsledok a zároveň ochranu, ktorá potrvá dlhé roky.

Hrnce, kvetináče, kýbliky a kanvice
Široký záber využitia farieb Hammerite  Priamo na neželezné kovy  je ideálnym pomocníkom na dekoráciu a nafarbenie všetkých kovových povrchov, s ktorými prichádzate každý deň do styku – hrnce, kvetináče, kýbliky a kanvice na zalievanie. Skúste a sami uvidíte.

Garážové brány, strechy, rýnsy a okvapy
Garážové brány a strechy tvorí velkú časť exteriéru vašej nehnuteľnosti. je preto dôležité, aby vyzerala elegantne a urobila dobrý prvý dojem. Hammerite  Priamo na neželezné kovy je špeciálne formulovaný pre takúto prácu a zaistí vám bezchybný výsledok.   

Ďalšie príklady aplikácie farby na neželezné kovy:

  • Altány
  • Balkóny
  • Lavičky
  • Zábradlia
  • Vonkajšie dekorácie