Aplikácia

Hammerite vyvinul niekoľko náterových produktov so špecifickým použitím na neobvyklé kovové plochy, ako sú napríklad krbové obstavby, garážové brány alebo radiátory. Všetky tieto špeciálne produkty sú to najlepšie, čo môžete získať.

Príklady aplikácií na špeciálne povrchy:

Garážové brány a strechy
Garážová brána môže tvoriť veľkú časť exteriéru vašej nehnuteľnosti. Je preto dôležité, aby vyzerala elegantne a robila dobrý prvý dojem. Hammerite Priamo na neželezné kovy je špeciálne formulovaný na takúto prácu a zaistí vám bezchybný výsledok.

Radiátory
Radiátory sú často po rokoch používania odreté a vyblednuté. Vdýchnite im nový život a použite farby radiátor od Hammerite. Táto farba má špeciálne zloženie, ktoré odoláva teplotám a znižuje možnosť vyblednutia.

Krbové obstavby a rámy, kotle a potrubia
Vyzerajú obstavby a rámy okolo vášho krbu poškodené alebo sa olupujú? V tom prípade by im prospel čerstvý náter. Hammerite Silicon Thermo odoláva teplotám až do výšky 400 °C, takže sa na takúto prácu perfetne hodí. Odoláva nielen teplotám až do výšky 400°C, ale je odolný aj voči popraskaniu a odlupovaniu sa. Jeho použitie nevyžaduje základnú alebo podkladovú farbu a je formulovaný tak, aby rýchlo zasychal.

 

Neviem, ako správne určiť kovový povrch

Nie ste si istí, z akého kovu je váš povrch? Pomôžeme vám to zistiť.