Hammerite

 

Poskytujeme kompletnú starostlivosť a ponúkame produkty na ochranu, dekoráciu a obnovu kovových povrchov. Hammerite bol prvý – a stále je jediný – špecialista, ktorý sa venuje iba ochrane kovových povrchov. Kov je to, čím sa zaoberáme. Nezaoberáme sa ničím iným. A sme v tom lepší, než všetci ostatní.

Vďaka správnej starostlivosti môže kovový povrch vydržať v dobrom stave celé generácie. Či už ide o železo, oceľ alebo galvanizované/zinkované kovy, ľudia milujú nadčasovosť, ktorú kov prináša. Chápeme, ako dôležitú úlohu hrá kov v našich životoch, ale zároveň vieme, že všetky kovové povrchy sú ovplyvňované pôsobením vody, slnečného svetla, mrazu, korózie a fyzickej záťaže.  Každý kov potrebuje náležitú ochranu, ktorá mu pomôže udržať si štrukturálnu silu a skvelý vzhľad.

Hammerite vám pomáha odviesť dobrú prácu

Kov potrebuje pravidelnú údržbu produktmi špeciálne určenými na jeho ochranu a starostlivosť. Určite viete, že odkladaním sa budú problémy aj cena opravy len zväčšovať. To je dôvod, prečo musíte odviesť dobrú prácu – váš kovový povrch bude vyzerať skvele dlhé roky. A vám bude odmenou pocit z dobre vykonanej práce.

Značke Hammerite môžete veriť – ponúka produkty, ktoré majú jednoduché použitie a ktoré poskytujú dlhotrvajúcu ochranu, a to bez štipky neistoty.  Vaša voľba, značka Hammerite, ochráni kovové povrchy na dlhý čas. Pomôžeme vám, nech už sa rozhodnete natrieť akýkoľvek kovový povrch.

hammerite-worldmap-sk

Bohatá história

Hammerite má bohatú históriu. Jeho meno prvýkrát zaznelo v roku 1962, keď Allen Forster vyvinul kladivkovú farbu na použitie v elektrických izoláciách. Vo forme, ktorú poznáme dnes, sa ale Hammerite objavil v roku 1984. Začal sa predávať na britskom trhu s potrebami pre domácich majstrov ako na vzduchu schnúci, voči korózii odolný náter na železo a oceľ. Tento okamih dal vzniknúť špeciálnej kategórii ochranných náterov na kov.

Hammerite sa veľmi rýchlo stal synonymom kvality aj tajomstvom opradenou značkou – ľudia začali špekulovať, čo dáva produktom Hammerite ich vynikajúce vlastnosti.

Dnes sa Hammerite predáva vo viacej než 55 krajinách sveta a je vedúcou európskou značkou v starostlivosti o kovové povrchy. Na mnohých trhoch zaujíma prvé miesto v rebríčkoch predaja a distribúcie.

Počas našej 50-ročnej histórie sme sa nikdy neprestali sústreďovať na kovy. Naše znalosti a skúsenosti sú neporovnateľné s konkurenciou a našu značku aj naďalej podporujeme inováciami a investíciami do výskumu na svetovej úrovni.

 

Zaspomínajte si s nami na začiatky Hammerite na Slovensku!

https://youtu.be/F1eMFoKxIsE